קרסו נדל"ן בע"מ

קרסו נדל"ן פעילה בתחומי ייזום, הקמה וניהול נדל"ן מאז שנת 1933 . החברה היא חלק מקבוצת קרסו, הפועלת בין היתר בתחום הרכב, שהיתה אחת מחלוצות המשק הישראלי ואחת מהקבוצות העסקיות החשובות בישראל של ימינו. בעשור האחרון העמיקה הקבוצה את פעילותה היזמית בתחום ההתחדשות העירונית בערים הגדולות בארץ. החברה מעורבת כיום בהקמת למעלה מ-30 שכונות במסגרת פרויקטים של הריסה ובניה מחדש.

דן פרנס

מנכ"ל

חמי שאול

מנהל חטיבת מגורים בוטיק

ירון צוברי

מנהל חטיבת מגורים

קרסו נדל"ן פעילה בתחומי ייזום, הקמה וניהול נדל"ן מאז שנת 1933 . החברה היא חלק מקבוצת קרסו, הפועלת בין היתר בתחום הרכב, שהיתה אחת מחלוצות המשק הישראלי ואחת מהקבוצות העסקיות החשובות בישראל של ימינו. בעשור האחרון העמיקה הקבוצה את פעילותה היזמית בתחום ההתחדשות העירונית בערים הגדולות בארץ. החברה מעורבת כיום בהקמת למעלה מ-30 שכונות במסגרת פרויקטים של הריסה ובניה מחדש.

פעילות ארצית

סה״כ דירות
לפני ביצוע

1090

מתחמים בשלבים
מתקדמים

11

סה״כ דירות
אחרי ביצוע

3538

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

036381102

קרסו נדל"ן שפועלת בתחומי ייזום, הקמה וניהול נדל"ן מאז שנת 1933 ,עוסקת כיום בקידום מתחמים בהיקף רחב, פרויקטים של פינוי-בינוי באזורי ביקוש, ופרויקטים על פי תמ"א 38 ,באמצעות

חברות-הבנות 'קרסו מבנים 38 'ו-קרסו נדל"ן בעיר'. החברה מראה איתנות פיננסית ללא רבב, מחזיקה במוניטין של עשרות שנים בתחום הנדל"ן ובניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית מהעשור האחרון.

 

פעילות ענפה בתחום נדל"ן למגורים והתחדשות עירונית

 

קרסו נדל"ן אכלסה בשנים האחרונות מאות יחידות דיור והשלימה את הקמתן של שכונות גדולות, ביניהן גן המושבות בפתח תקווה,המגדלים בישורון בהוד השרון, גרוזנברג 39/37 בתל אביב, מתחם בצלאל בתל אביב בשותפות עם צמח המרמן, ושכונת פסגות ירושלים ברוממה בשותפות עם אקה נדל"ן וטעמן נדל"ן.

החברה פועלת כיום בהקמת שכונת אומאמי ברובע אריאל שרון בקריית אונו, שתכלול 742 יח"ד ב-6 מגדלים, מתחם שדרות היובל בקריית היובל, ירושלים בשותפות 'קדמת היובל', שכונת קרסו בקריית אונו, ועוד.

בשנה האחרונה השלימה החברה את הבנייה של שלושה מרכזי מסחר, ביניהם מרכז גדול בצומת חולון, ושני מרכזים שכונתיים במעלה אדומים ובאבן יהודה, אשר הצטרפו לרשת "המרכז של קרסו" המנוהלת על ידי החברה.

באשר לפעילות בתחום ההתחדשות העירונית, קרסו נדל"ן מחזיקה בנתח השוק מהגדולים ביותר בענף, ובפרט בפעילות פינוי-בינוי. החברה מנהלת בימים אלו ששה מתחמים עם תב"ע מאושרת, ובנוסף עשרות מתחמים בתהליכי רישוי שונים.

שיתופי פעולה פוריים עם חברות המתמחות בקשר עם הדיירים

כחלק מהמאמץ של קרסו נדל"ן לשפר את השירות והקשר עם הדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, החברה בוחרת במקרים רבים להיכנס לשיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות המתמחות בפעילות מול הקהילה וקבוצות דיירים גדולות, המבקשות לקדם תכניות רחבות היקף של הריסה-בנייה.

אחת מהחברות הפועלות בשיתוף פעולה עם קרסו נדל"ן היא 'קדמת היובל', האמונה על עשרות מתחמי פינוי-בינוי בירושלים.

'קדמת היובל' מציעה יכולות וניסיון רב בתקשורת עם בעלי הדירות המתמחים המדוברים. החברות מקדמות יחד את מתחם שדרות היובל בקריית היובל, אשר במסגרתו יחודש כל רחוב טהון באמצעות שלושה מתחמי פינוי-בינוי.

שיתוף פעולה נוסף נעשה עם חברת עופר לוינסקי בחולון, שמבצעת )לא בשיתוף עם קרסו( את פרויקט 'אגרובנק' הגדול, ורושמת הצלחה רבה בתקשורת עם בעלי הדירות במתחמים שונים בעיר. הודות למעורבות של קרסו נדל"ן, הפרויקטים המשותפים מקבלים זריקת מרץ בכל נושא התכנון, השיווק וההנדסה, לרבות פיקוח על איכות ולוחות זמנים לביצוע.

"מצד אחד, קרסו נהנית מהמומחיות של החברות השותפות בניהול תקשורת שקופה והוגנת עם מי שבאמת זקוק להתחדשות ולשדרוג ברמת החיים שלו", אומר דן פרנס, מנכ"ל קרסו נדל"ן. "מצדו השני של המטבע, החברות השותפות נהנות מהניסיון הרב של קרסו בתחום הייזום, התכנון והבקרה על ביצוע הפרויקטים. השילוב בין החברות מהווה מכפיל כוח עצום כאשר מדובר על הקמת שכונות מגורים במרכזי ערים בנויות".

השותפות האסטרטגית מיושמת על ידי פגישות משותפות בתדירות גבוהה עם הבעלים, המנהלים והעובדים של שתי החברות, חלוקת משימות וניהול משותף של הפרויקט. "בשורה התחתונה, שיתוף הפעולה מביא לעוצמה משותפת והפרייה הדדית, לצד חלוקת סיכון ויכולת לפרוס כמות גדולה של פרויקטים", אומר פרנס.

פינוי בינוי כתשובה לביקוש הולך וגובר לדיור

הביקוש ההולך וגובר לדיור בישראל הביא את קרסו נדל"ן, לפרויקטים של פינוי בינוי. על פי ההערכות, בכל שנה נוספים כ50 אלף משקי בית חדשים בישראל אשר זקוקים לפתרון דיור (בבעלות או בשכירות), עובדה שלא מתכתבת עם מציאות קצב הבנייה, ותורמת את חלקה לעלייה במחירי הדיור. החלופות לפינוי-בינוי הן

מורכבות ויקרות במיוחד: שינוי ייעוד קרקע בפאתי העיר או הקמת שכונות/יישובים חדשים דורשים עלויות תכנון מצד אחד, ועלויות יישום (הקמת תשתיות חדשות לחלוטין) מצד שני.

היתרון של פינוי-בינוי, על פי קרסו נדל"ן, הוא העובדה כי מדובר בקרקע זמינה למגורים, שעברה תהליכי תכנון ויש לה את התשתיות החיוניות לחיים תקינים. "מתחמים של פינוי-בינוי הם הקרקע הזמינה בערים נכון להיום, עם התשתיות הקיימות והקרבה למרכזי תעסוקה", אומר פרנס. "כאשר קרסו מבצעת פרויקט של הריסה ובנייה מחדש, היא מאפשרת הקמה של מתחם חדש למגורים בזמן קצר יחסית, תוך חיסכון כספי אדיר למדינה, הודות לתשתיות הקיימות".

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980