קדמת היובל

לא במקרה מזוהה חברת קדמת היובל עם שכונת קריית היובל המתחדשת בירושלים, ולא פחות מזה – עם כל תחום ההתחדשות העירונית בעיר הבירה: מאז נכנסה לתחום, החברה מקדמת שלל פרויקטים ברחבי העיר, וכיום נמצאים תחת ידה פרויקטים בהיקף כולל של כ־3500 יחידות דיור. החברה מתרכזת אך ורק בפרויקטים לפינוי־בינוי, ונראה שתירשם בספרי ההיסטוריה בתור החברה המובילה בהקמת מיזמים מסוג זה בעיר ירושלים.

יוסי אטון

מנכ"ל

אורי ברשישת

מנהל פרויקטים

לא במקרה מזוהה חברת קדמת היובל עם שכונת קריית היובל המתחדשת בירושלים, ולא פחות מזה – עם כל תחום ההתחדשות העירונית בעיר הבירה: מאז נכנסה לתחום, החברה מקדמת שלל פרויקטים ברחבי העיר, וכיום נמצאים תחת ידה פרויקטים בהיקף כולל של כ־3500 יחידות דיור. החברה מתרכזת אך ורק בפרויקטים לפינוי־בינוי, ונראה שתירשם בספרי ההיסטוריה בתור החברה המובילה בהקמת מיזמים מסוג זה בעיר ירושלים.

פעילות ארצית

סה״כ דירות
לפני ביצוע

793

מתחמים בשלבים
מתקדמים

8

סה״כ דירות
אחרי ביצוע

2518

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

029911551

חברת קדמת היובל חיה ונושמת את ירושלים. איש העסקים הירושלמי אלי שלוסברג הקים אותה בשנת 2014, עם תחילת פריחתו של תחום ההתחדשות העירונית יחד עם יוסי אטון, אשר מנהלים אותה עד היום שני ירושלמים ותיקים – יוסי אטון, מנכ"ל החברה, מומחה לשיווק נדל"ן שמאחוריו שנים של עבודה בענף, ואורי ברשישת, מנהל הפרויקטים בחברה, מתכנן ערים במקצועו ובעל ניסיון רב בתחום הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

ההיכרות הרבה של אנשי החברה עם העיר – ובחירתם להקים את משרדם 'בשכונה', בין בנייני המגורים של שכונת קריית היובל – היא זו שממצבת אותם כמומחים בתחום ההתחדשות העירונית בירושלים. הקמת משרדי החברה בתחלת דרכה ברחוב טהון בעיר הפכה לאחרונה למעין סגירת מעגל, הקשורה באחד הפרויקטים החשובים של קדמת היובל כיום: פרויקט פינוי־בינוי ברחוב טהון 13 ,שקורם עור וגידים בימים אלו ממש.

סגירת המעגל קשורה בהתפתחות תחום ההתחדשות העירונית בירושלים: מצד אחד, פרויקטים מסוג תמ"א 38 הפכו נפוצים יותר ויותר בעיר בשנים האחרונות, והקלות משמעותיות מצד הממסד. מצד שני, עד היום לא הושלם ולו פרויקט פינוי־בינוי אחד בעיר, ואת זה מבקשת החברה לשנות.

הפרויקט ברחובות טהון 13 ורבינוביץ 31 מהווה חלק מ'שדרות היובל' – תכנית הכוללת שלושה מתחמי פינוי־בינוי בשכונה. הוא זכה לאחרונה לאישור הרשויות ובקרוב תתחיל הבנייה בו. כעת הוא נמצא בשלב השיווק, ונראה שהוא יהיה הראשון שיושלם בירושלים. בפרויקט מתוכננות להיבנות 130 יחידות דיור חדשות בשני מגדלי מגורים חדשים, במקום 30 יחידות דיור קיימות בשני מבנים שייהרסו.

העוצמה והיכולות של חברת קדמת היובל מתבטאות היטב גם במספרים: נכון להיום מתוכננות להיבנות כ־3500 יחידות דיור בפרויקטים שהיא מקדמת; בשכונת קטמון 1000 יח"ד, בקריית יובל – 1500 יח"ד, ברמות 300 יח"ד ובגילה 750 יח"ד, במסגרת תוכניות שישיגו את התוצאה החשובה מכול מבחינת החברה – שינוי כולל של שכונות ישנות בעיר והתחדשות סביבתית נרחבת. את הפרויקטים שלה מבצעת החברה בשיתוף עם חברת קרסו נדל"ן הוותיקה, שמשמשת למעשה כזרוע הביצועית בכל פרויקט שמקדמת חברת קדמת היובל.

משאבים עצומים לטובת גורם אחד: הדייר

לחברת קדמת היובל מובן היטב כי הגורם החשוב ביותר בתהליך הוא הדייר. עוד מראשית דרכה בתחום ההתחדשות העירונית השקיעה החברה רבות בדיירים, הקיימים והעתידיים, וכיום היא מעמידה לרשותם חטיבה שלמה שכל עיסוקה הוא השירות לדייר. חטיבה זו מנוהלת בצורה נפרדת מהחטיבה העסקית של החברה, ומציעה לדיירים יועצות חברתיות ורכזי שכירויות, שדואגים לכל פרט ופרט הקשור ברווחתם של הדיירים ובמציאת פתרונות דיור עבורם לאורך העבודות. בחברת קדמת היובל אנשי מקצוע מנוסים מכל התחומים, כולל אנשי בנייה ותכנון, מנהלי פרויקטים, יועצי אדריכלות, סביבה, תחבורה שמאות ועוד.

 

לצד שותפותה החזקה עם חברת קרסו נדל"ן מציגה קדמת היובל חוזקה כלכלית ואיתנות פיננסית, אשר מקורן בארבעה גורמים המשמשים כגב כלכלי יציב: קרן פאוסט, קרן אינווסטרים, קבוצת ACC וקרן שרמן, אשר משקיעות בפעילותה ובפרויקטים שהיא מקדמת מרגע הקמתה. בכך הן מבטיחות לחברה וללקוחותיה יציבות ארוכת טווח, שתאפשר ניהול פרויקטים מהשלב הראשון ועד לגמר ולמסירת המפתח.

פרויקטים נבחרים

כאמור, חברת קדמת היובל מקדמת פרויקטים לפינוי־בינוי בירושלים, מתוך שאיפה להקים יותר ויותר פרויקטים מסוג זה בעיר הבירה, שיסייעו בדרך הטובה ביותר לחידוש אזורים שלמים בה. אלו הפרויקטים המובילים של החברה בעיר כיום:

  • שדרות היובל: התחדשות רחוב טהון, הפרויקט המוביל של החברה, שאותו הזכרנו גם קודם לכן. הוא כולל בסך הכול שלושה מתחמי פינוי־בינוי לאורך רחוב טהון, שבהם מתוכננות לקום 500 יחידות דיור חדשות (במקום 120 הקיימות כיום). הפרויקטים הללו יכללו לא רק בנייה של בנייני מגורים חדשים, אלא גם פיתוח סביבתי, הקמת שטי מסחר ועוד. המתחמים נמצאים בשלבי אישור סופיים, כאמור, והבנייה צפויה להתחיל בקרוב.
  • קדמת גונן: פרויקט מתוכנן בלב שכונת הקטמונים, שבמסגרתו יוקמו – במקום שלושה מבנים ישנים בשכונה – חמישה מבנים חדשים. במבנים הישנים המתוכננים להריסה ולפינוי יש כיום 376 יחידות דיור, ואילו המבנים החדשים יכללו 990 יח"ד. הפרויקט נמצא בשלב ההפקדה.
  • התחדשות רחוב שטרן: גינות היובל: פרויקט פינוי־בינוי נוסף, שבמסגרתו יפונו ארבעה בנייני מגורים ישנים בני 67 יחידות דיור, ובמקומם ייבנו חמישה בנייני מגורים חדשים, שבהם יהיו 226 יחידות דיור חדשות. הפרויקט כבר אושר, ובקרוב יוצא לו היתר בנייה לקראת תחילת העבודות.
  • מרום גנים א', רחוב שטרן: פרויקט פינוי בינוי שבמהלכו יפונה מתחם מגורים שלם, על 102 יחידות הדיור שבו, ובמקומו ייבנו שלושה מבנים חדשים עם 320 יחידות דיור חדשות. במסגרת הפרויקט יוקם גם פארק רחב ידיים. הפרויקט אושר לאחרונה.
  • מרום גנים ב': פרויקט נוסף ברחוב שטרן (בסך הכול ייבנו ברחוב על ידי החברה 800 יחידות דיור חדשות), שבמסגרתו במקום שלושה בניינים ישנים בני 102 יחידות דיור, יוקמו שלושה בניינים חדשים בני 30 קומות ו 340 יחידות דיור. הפרויקט עומד לקראת דיון בוועדת ההתנגדויות.
מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980