סרוגו חברה לבניין

יותר מ־50 שנה שחברת סרוגו היא אחת החברות המובילות בענף הנדל"ן הישראלי. מדובר בחברה משפחתית ותיקה המתרכזת ביזמות ובבנייה למגורים, שבנתה לאורך שנות פעילותה אלפי יחידות דיור, בנייני משרדים ובתי מלון, בכל רחבי הארץ. בשני העשורים האחרונים עוסקת החברה גם במימוש פרויקטים להתחדשות עירונית – בדגש על מיזמי פינוי-בינוי גדולים – וגם בתחום זה נחשבת סרוגו לחברה מובילה ובולטת במיוחד

ראול סרוגו

מנכ"ל משותף ובעלים

יואב סרוגו

מנכ"ל משותף ובעלים

יצחק סרוגו

מנכ"ל משותף ובעלים

יותר מ־50 שנה שחברת סרוגו היא אחת החברות המובילות בענף הנדל"ן הישראלי. מדובר בחברה משפחתית ותיקה המתרכזת ביזמות ובבנייה למגורים, שבנתה לאורך שנות פעילותה אלפי יחידות דיור, בנייני משרדים ובתי מלון, בכל רחבי הארץ. בשני העשורים האחרונים עוסקת החברה גם במימוש פרויקטים להתחדשות עירונית – בדגש על מיזמי פינוי-בינוי גדולים – וגם בתחום זה נחשבת סרוגו לחברה מובילה ובולטת במיוחד

פעילות ארצית

סה״כ דירות
לפני ביצוע

176

מתחמים בשלבים
מתקדמים

3

סה״כ דירות
אחרי ביצוע

651

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

039668757

 

חברת סרוגו הוקמה ב-1966 על ידי אבי המשפחה, ראובן סרוגו ז"ל, ומנוהלת כיום כחברה משפחתית על ידי ארבעת ילדיו: ראול סרוגו, יואב סרוגו, יצחק סרוגו וסופיה יוכלמן סרוגו לוין.

החברה יוזמת פרויקטי בנייה תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מובילים בתחומם. החברה מקפידה על איכות ללא פשרות בכל הפרויקטים שבהם היא מעורבת, דוגלת בהענקת שירות אישי ללקוחותיה ושואפת להעניק להם את הטוב ביותר כדי לייצר עבורם חווית מגורים יוצאת דופן.

18 שנה של מומחיות בתחום ההתחדשות העירונית

חברת סרוגו נחשבת לאחת מחלוצות ההתחדשות העירונית בישראל. היא פועלת בתחום כבר יותר מ־18 שנים, והחזון שמוביל אותה הוא שפרויקט פינוי-בינוי אינו רק פרויקט כלכלי, אלא בראש ובראשונה פרויקט חברתי. לתפיסתה של החברה, התחדשות עירונית היא צו השעה בשוק הדיור הישראלי לאור מיעוט בקרקעות פנויות לבנייה באזורי הביקוש.

הנהלת החברה, הקימה צוות מומחים מיוחד המכיר באופן אישי כל אחד ואחד מבעלי הדירות ונותן מענה לכל אתגר ובעיה על מנת להעניק להם את הביטחון והשקט שכל כך נחוצים למי שנכנס לפרויקט מורכב כמו פינוי-בינוי. כך לדוגמה מטפלת החברה עבור בעלי הדירות בצד המשפטי, ומעניקה פתרונות גם בענייני רישום צו ירושה, פתרון בעיות בירוקרטיות מול רשות מקרקעי ישראל, טאבו וכיוצ"ב; בצד המימוני מסייעת החברה, בליווי מומחים, בכל נושא המשכנתאות והליווי הבנקאי; בצד התכנוני דואגת החברה לתכנון המותאם לצורכי הדיירים.  

נוסף על כך, בגלל שכל הפרויקטים המיועדים להתחדשות הם פרויקטים ישנים שסובלים מבעיות תחזוקה רבות, מסייעת החברה יצחק סרוגו מנכ"ל משותף ובעלים סופיה יוכלמן סרוגו לוין מנכ"לית משותפת ובעלים לדיירים גם בבעיות כמו איטום גגות, חיזוק זמני של המבנים עד לבניית הבניינים החדשים.

לצד כל אלו, מקפידה החברה גם על עשייה ציבורית ותרומה לקהילה.

ראול סרוגו, מנכ"ל משותף בחברת סרוגו, מכהן כנשיא התאחדות בוני הארץ מפברואר 2019 .נוסף על כך, מכהן סרוגו כיו"ר קבוצת הכדוריד של מכבי ראשון לציון, אחת מקבוצות הכדוריד המובילות בישראל ובעלת מחלקת נוער מהגדולות בארץ, המספקת תעסוקה למאות ילדים.

פרויקטים נבחרים להתחדשות עירונית

   
 • HI NESS VILLAGE ,נס ציונה - שכונת מגורים חדשה בצפון החדש של העיר, המתוכננת בקפידה מהיסוד. החברה בונה בשכונה כ-400 יחידות דיור ב-16 בני 8-12 קומות בלבד. השכונה מוקפת פארקים, שדות פתוחים ומרחבים ירוקים. במרכז המתחם מתקני שעשועים לילדים, שבילי הליכה ופינות ישיבה מוצלות לרווחת הדיירים.
 • פרויקט שקמה על הפארק, רמת גן - הפרויקט כולל שלושה  מגדלים בני 16 קומות, 60 יחידות דיור בכל בניין, ובסך הכול 180 יחידות דיור. הפרויקט עוצב בתכנון אדריכלי מוקפד ומודרני, תוך דגש על בנייה ירוקה. מכל הקומות נשקף נופו של הפארק הלאומי, אל האגם, כך שהוא נותן תחושה יוקרתית. בפארק ניתן ליהנות משבילי הליכה או מנסיעה באופניים, מפינות מוצלות, וכאמור - מאגם מרהיב וייחודי.
 • פרויקט בראשית, גבעתיים - פרויקט פינוי-בינוי שבמסגרתו ייהרסו 24 יחידות דיור וייבנו שני בניינים  הכוללים כ-75 יחידות דיור ברחוב בראשית בגבעתיים. הפרויקט ממוקם על הגבעה הגבוהה ביותר בגבעתיים, וכך הוא משקיף המשקיף אל תל אביב והסביבה.
 • מתחם רוקח, ראשון לציון - פרויקט פינוי-בינוי שבמסגרתו ייהרסו כ-100 יחידות דיור וייבנו שלושה מגדלים המכילים כ-400 יחידות דיור ושטחי מסחר, תוך יצירת שטחים ירוקים לרווחת תושבי העיר ראשון לציון. מראה המגדלים בולט במיוחד בנוף האורבני של העיר. הפרויקט ממוקם בצמוד לשכונת גן נחום הנחשב
                         

פרויקטים של חברת סרוגו שהסתיימו לאחרונה

 • HI-LIFE  הוד השרון – מגדל מגורים בן 23 קומות, ובו 80 יחידות דיור.
 • HI-LIFE אם המושבות, פתח תקווה – שני מגדלי מגורים בני 15 קומות שבהם 102 יחידות דיור.
 • HI-LIFE נוה גן, רמת השרון – מגדל מגורים בן 16 קומות עם 47 יחידות דיור.
 • HI-LIFE  אוסישקין, ראשון לציון – בניין מגורים בן 9 קומות ובו  25 יחידות דיור.
 • HI-LIFE  נחלת החדשה, ראשון לציון – בניין מגורים בן 9 קומות עם 35 יחידות דיור.
 • פרויקט בראשית נחלת, ראשון לציון – שני בניינים בני 9 קומות שבהם 69 יחידות דיור.
 • גדל היובל, ראשון לציון – בניין משרדים בן 10 קומות בראשון לציון.

פרויקטים של החברה שנמצאים לקראת מימוש

 • פרויקט אהרון קרון, ראשון לציון - לראשונה מבוצע פרויקט המציע יוזמה פרטית לבעיה לאומית על ידי הריסת מבנה שנבנה בשיטת הפל־קל, ובניית בניין מודרני בן 15 קומות במקומו, המכיל 56 יחידות דיור.
 • פרויקט מונטיפיורי, ראשון לציון – בנייה של 85 יחידות דיור במרכז ראשון לציון.

פרויקטים של חברת סרוגו בתחום המלונאות

 • מלון "סופיה", Sea Of Galilee – מלון חדש ויוקרתי שבנייתו תסתיים לקראת סוף 2018 .במלון 119 חדרים מפוארים, עם נוף אל הכינרת. המלון משלב בין חדש לישן וחלקו נבנה במבנה היסטורי לשימור, שמשתלב עם מבנה חדש ומודרני.
 • מלון בוטיק ויסטה אילת – ממוקם בחופה הצפוני של העיר. במלון 84 חדרים, חדרי גן וסוויטות מעוצבות.
מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980