נכסים ובניין מגורים

נכסים ובניין מגורים - נוה מרכזת את מכלול פעילות המגורים של נכסים ובניין מקבוצת אי די בי– חברה מהגדולות והמובילות בשוק הנדל"ן הישראלי. נכסים ובניין מגורים – נוה פועלת בתחום המגורים באזורי ביקוש בישראל וכן מקדמת פרויקטים גדולים בתחום ההתחדשות העירונית. בתחום זה פועלת החברה בהקמת שכונות גדולות אשר מספקות חווית מגורים ועם כל השירותים.

אבי רוזן

מנהל נכסים ובנין מגורים

נכסים ובניין מגורים - נוה מרכזת את מכלול פעילות המגורים של נכסים ובניין מקבוצת אי די בי– חברה מהגדולות והמובילות בשוק הנדל"ן הישראלי. נכסים ובניין מגורים – נוה פועלת בתחום המגורים באזורי ביקוש בישראל וכן מקדמת פרויקטים גדולים בתחום ההתחדשות העירונית. בתחום זה פועלת החברה בהקמת שכונות גדולות אשר מספקות חווית מגורים ועם כל השירותים.

פעילות ארצית

סה״כ דירות
לפני ביצוע

706

מתחמים בשלבים
מתקדמים

3

סה״כ דירות
אחרי ביצוע

2386

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

035672700

נכסים ובניין היא מהחברות הגדולות והמובילות בענף הנדל"ן בישראל עם הון עצמי של 4.0 מיליארד שקלים (מתוכם 2.0 מיליארד מיוחס לבעלי המניות) היקף מאזן בסך 17.2 מיליארד שקל מתוכו נדל"ן להשקעה בהיקף של 12.1 מיליארד שקלים. נתונים אלה מראים את איתנותה הפיננסית של החברה.

החברה הוקמה  ופעילה מאז שנת 1961 ופועלת בתחום הנכסים המניבים בישראל ובחו"ל. זה 60 שנה פועלת החברה בתחום המגורים תחת המותג "נוה", ובעשור האחרון פועלת גם בתחום ההתחדשות העירונית. החברה החלה לפעול בתחום זה כבר בשנת 2006 ,כאשר "התחדשות עירונית" עדיין הייתה בחיתוליה. כפועל יוצא מזה לחברה נצבר ניסיון רב בפרויקטים מסוג זה.

התחדשות עירונית הינה אחת מהפעולות המורכבות בתחום הבנייה למגורים המצריכות פתרונות רבים מעבר לייזום פרויקטים רגילים, ולכן נדרשת התייחסות מתאימה מצד החברה והתמקצעות גבוהה.

חותרים להתחדשות בלתי פוסקת

יכולותיה הגבוהות של חברת נכסים ובניין מגורים - נוה, ואיתנותה הפיננסית מאפשרים לה ליזום פרויקטים גדולים בתחום המגורים.

כיום מקדמת החברה שני פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בהיקפים גדולים ומשמעותיים של למעלה מ-2000 יחידות דיור.

החברה מאמינה כי בעזרת התחדשות עירונית בהיקפים גדולים ניתן יהיה לספק פתרון דיור אולטימטיבי במרכזי הערים.

העובדה שחברת נכסים ובניין מסוגלת לבצע פרויקטים בהיקפים גדולים המשלבים מגורים, בילוי ופנאי – הן פרויקטים חדשים למגורים והן פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית – גורמת לעוד ועוד לקוחות לבחור דווקא בה כחברה היזמית, מתוך ידיעה כי מעטים הגורמים כיום בענף שמסוגלים לקדם, ליזום ולבצע תוכניות בהיקפים גדולים כל כך, לחידוש שכונות שלמות תןך הבנה של סביבת החיים הנדרשת ולעמוד בהתחייבויות שנתנו לבעלי הדירות ולרוכשי הדירות.

החברה צברה ניסיון רב בפרויקטים, שהפכו לשם דבר במהלך השנים: נוה אמירים, נוה אביבים, יובלים בכרכור, מרום נוה ברמת גן ועוד. העוצמה, הניסיון שנצבר, האיתנות והיציבות של חברה עסקית כה חזקה – הם היתרונות שמציעה החברה לבעלי הדירות. המוטיבים המרכזיים, קרי אמינות ותחושת ביטחון, הינם קריטיים להחלטה שלהם.

נכסים ובניין מגורים מתגאה בלקוחות דור שני ושלישי – תוצאה של ראייה לתווך ארוך. החברה מתכננת פרויקטים ומקפידה על איכות הביצוע, על מנת שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים וגאים במוצר שסופק להם ושעליו הם שילמו ממיטב כספם.

גדולים – גם בפרטים הקטנים

בנכסים ובניין - נוה פועלים תוך שימת לב לפרטים הקטנים, וזאת במטרה להקשיב לצורכי הלקוח ולמקסם את כל האפשרויות לספק את צרכיו של הדייר בפרויקט. החברה מעניקה יחס אישי וקרוב לכל הדיירים בפרויקטים שלה, הן הקיימים והן החדשים, כדי להבטיח קשר רצוף ושקיפות מלאה לאורך כל הפרויקט.

כדי להבטיח זאת נוהגת החברה להקים לכל פרויקט צוות ייעודי, אנשי מקצוע שיעמדו לרשות הדיירים לאורך התהליך ויוכלו לספק להם תשובות לכל שאלה ועניין. הפעילות נעשית מתוך שאיפה להבטיח התנהלות יעילה ושוטפת החל משלבי אישור הפרויקט ועד לסיומו הרשמי.

כל פרויקט ופרויקט של החברה מתחיל מנקודת מוצא עיקרית  אחת: האדם. אנשי החברה חושבים על האנשים שגרים במקום, על הרגלי החיים שלהם, על הקושי הרגשי  ביצירת שינוי - במיוחד בגיל מבוגר, ועל אחת כמה וכמה בפרויקטים של התחדשות עירונית. אנשי נכסים ובניין מגורים רואים תמיד לנגד עיניהם את האדם כחלק ממארג של הסביבה ושל הקהילה שבה הוא חי, חושבים על כל היבטי הפרויקט שיהפכו אותו למקום נחשק למגורים, ומלווים באופן צמוד את האוכלוסייה.

אנשי החברה מלווים את הדייר צעד אחר צעד, משתפים אותו, שואלים ומקשיבים, ומבררים מה הם צרכיו - הקרבה לבתי ספר וגנים למול קרבה למרכזים חברתיים עבור קהל מבוגר ועוד, שכן פרויקט לא יכול להיות 'אי מנותק' שמספק רק בניינים יפים. החברה מקפידה תמיד לזכור שהיא בונה סביבות חיים לאנשים.  

פרויקטים נבחרים

לחברת נכסים ובניין מגורים, שני פרויקטים נבחרים להתחדשות עירונית:

  • פרויקט דפנה־ארלוזורוב, תל אביב: מתחם כולל שישה מתחמים  אשר ישנה את פני הסביבה כולה. מיקום המתחם הינו בסמיכות למוזיאון תל אביב ולתאטרון הקאמרי. החברה מקדמת חמישה מתחמים הכוללים 1230 יחידות דיור מתוכם 402 יחידות דיור לדיירים הקיימים. התב"ע אושרה, תוכנית עיצוב אדריכלית לכלל הפרויקט אושרה, והיא כוללת שילוב של בניית מגדלים ובנייה מרקמית. והחברה מקדמת הוצאת היתר למתחם למתחם הראשון אשר כולל 201 יח"ד.
  • נחלת יהודה, ראשון לציון: פרויקט שיכלול 800 יחידות דיור  מתוכן 214 יחידות דיור לדיירים הקיימים. התב"ע אושרה בנובמבר 2018 והחברה פועלת לתכנון מפורט במטרה לקידום היתר לשלב הראשון של הפרויקט. התוכנית תכלול שילוב של 5 מגדלי מגורים בני 23 קומות לצד בנייני מגורים בבניה נמוכה בני 7-6 קומות.
מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980