מעוז דניאל

"מעוז דניאל" היא חברה פרטית משפחתית ותיקה בתחום הנדל"ן. החברה, שהוקמה לפני למעלה משלושה עשורים על ידי בני הזוג פנחס ורחל מלכה, היא חברה יזמית וקבלנית בעלת סיווג המקצועי הגבוה ביותר בישראל - ג'5 ובעלת ניסיון רב בבניית פרויקטים למגורים, פרויקטים מניבים ועוד.

פיני מלכה

מנכ"ל ובעלים

רחל מלכה

מנכ"לית ובעלים

דניאל מלכה

סמנכ"ל

"מעוז דניאל" היא חברה פרטית משפחתית ותיקה בתחום הנדל"ן. החברה, שהוקמה לפני למעלה משלושה עשורים על ידי בני הזוג פנחס ורחל מלכה, היא חברה יזמית וקבלנית בעלת סיווג המקצועי הגבוה ביותר בישראל - ג'5 ובעלת ניסיון רב בבניית פרויקטים למגורים, פרויקטים מניבים ועוד.

פעילות ארצית

סה״כ דירות
לפני ביצוע

120

מתחמים בשלבים
מתקדמים

2

סה״כ דירות
אחרי ביצוע

574

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

039525859

חברת מעוז דניאל יוסדה לפני 3 עשורים ע"י פנחס ורחל מלכה. החברה עוסקת בייזום וביצוע והינה חברה משפחתית. בשנים האחרונות הצטרפו לחברה גם שלושת ילדיהם; דניאל, איתמר וכרמל המסייעים כל אחד בתחום התמחותו להוביל את החברה ולהצעידה קדימה.

נושא ראשון ש"מעוז דניאל" בחרה להתמקד בו במסגרת פעילותה בתחום, הוא ביצוע ובנייה ברמה הגבוהה ביותר. מתוך רצון לבנות דירות ופרויקטים שימסרו לדייר באיכות הגבוהה ביותר, מלווים בעלי החברה את תהליך הבניה מקרוב ומטפלים מידית בכל היבט תכנוני או ביצועי שהם פוגשים בתהליך בניית הפרויקט ומצריך טיפול. בכך, מובטח כי ללקוח תימסר דירה ברמת גימור מצוינת ואיכותית, לא פחות. נושא שני עליו שמה החברה דגש, הוא ליווי בעלי הדירות בכל שלבי הפרויקט דרך מערכות התכנון באופן מיטבי, במטרה להעניק שירות אישי. "מה שמחפש כיום בעל הדירה הוא חברה אמינה, כזו שתלווה אותו מעל ומעבר ותסייע לו, מתוך הידע המקצועי שלה, לצלוח את תהליך ההתחדשות העירונית בשלום. יזם וקבלן צריכים לראות את הפרויקט גם דרך עיניהם של בעלי הדירות ולהבין לליבם. לכן, כפי שהוכחנו בעבר, כשדרישות הרשויות משתנות, וגם אם אנו נאלצים לוותר על זכויות בניה, נמצא את הדרך לקיים את הפרויקט ולהביא אותו לידי מימוש תוך שמירה על ההסכם והתחיבויותינו לבעלי הדירות". כך אומרת רחל מלכה, מייסדת, בעלים ומנכ"ל משותף בחברת "מעוז דניאל".

נכון לשנת 2019 החברה תוציא לפועל פרויקטים של התחדשות עירונית בסדר גודל של מאות יח"ד. ופועלת במקביל לקידום פרויקטים נוספים בהיקף של אלפי יח"ד.

את הניסיון והידע שלה בתחום, מביאה "מעוז דניאל" מפעילות ענפה וניסיון מצטבר בבניית אלפי יחידות דיור למגורים, לאורך השנים. כבר לפני 20 שנה, בטרם ההתחדשות העירונית נתפסה כפתרון מוביל לבנייה למגורים באזורי ביקוש, "מעוז דניאל" הייתה מי שיזמה ובנתה בהצלחה את פרויקט הפינוי בינוי הראשון בעיר רמת גן - "דניאל טאוור רמת גן", מגדל המתנשא לגובה של 33 קומות ובו 104 יחידות דיור.

התחדשות עירונית - שילוב בין ההיבט העסקי לאנושי

הפרויקטים של החברה מאופיינים בבנייה חדשה ומודרנית, על בסיס תקני בנייה מחמירים. הדייר זוכה לשדרוג תנאי המחייה ומקבל דירה חדשה וגדולה יותר, במיקום גבוה יותר, בבניין חדש, בתוספת ממ"ד, מרפסות שמש וחנייה.

"מעוז דניאל" מחזיקה בסיווג הקבלני הגבוה ביותר - ג'5 ,וכך מתאפשר לה לבצע פרויקטים בסדרי גודל ללא הגבלה בגודל או בהיקף. החברה זוכה להערכה מקצועית רבה והוכתרה כחברה מובילה בתחום ההתחדשות העירונית מטעם אתר מדלן ועיתון גלובס. בנוסף, נכללה "מעוז דניאל" בדירוג BDI למצוינות ומובילות עסקית בתחום הנדל"ן ובפרט בהתחדשות עירונית. החברה גם מדורגת בין החברות המובילות בישראל מטעם דן אנד ברדסטריט.

מחברה קבלנית לייזום פרויקטים - כדי להיות קרובים יותר לדיירים ולראות בטובתם

בשל היותה חברה קבלנית לבנייה שלא רק יוזמת ומתכננת אלא גם מבצעת את הפרויקטים שלה, "מעוז דניאל" מציעה יתרון ללקוחותיה. לדיירים מובטח בטחון ושקט נפשי מאחר שהם יודעים דניאל טאוור, רמת גן מראש מי הגורם שיתכנן, יבנה ויהיה אחראי על דירתם לאחר השלמת הבנייה. היתרון של החברה בביצוע פרויקטי התחדשות עירונית, הוא ניסיונה העומד על יותר מ-30 שנות בנייה, יחס אישי ללקוח וטיפול באלפי משפחות מרוצות. הערכים שהחברה פועלת על פיהם במהלך השנים הם קשר בינאישי, הבנה של צרכי הדיירים, שקיפות, שותפות ושירות. "עבורנו כל דירה נבנית כאילו נבנתה עבור המשפחה האישית שלנו ממש", אומרת רחל מלכה. בהיבט המקצועי של תהליך הבנייה, החברה מחזיקה בידע מוכח בניהול מערכות תכנון, רישוי, מימון ובנייה בפועל, לצד עבודה עם מומחים, יועצים ואדריכלים מהמובילים בישראל. "לאור העובדה כי כלל השירותים והמחלקות נמצאים תחת קורת גג אחת, לקוחות החברה נהנים מאיכות תכנון, בנייה בסטנדרטים גבוהים ועמידה ללא פשרות בלוחות הזמנים", מוסיפה רחל מלכה.

מתמודדים עם אתגרים מרכזיים בתחום - ביורוקרטיה ויצירת שותפות אינטרסים

לתפיסת החברה, התמודדות עם ביורוקרטיה ורגולציה, הם אתגר משמעותי ואפשרי לפיצוח בפרויקטי התחדשות עירונית, תוך הישענות על הניסיון והידע שצברה החברה לאורך השנים. גם בהיבט זה חשוב לחברה לראות את זווית הדיירים ולפעול לטובתם.

אזורי פעילות ופרויקטים בולטים

חברת "מעוז דניאל" פועלת בתחום ההתחדשות העירונית בערים תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, ראשון לציון, נס ציונה ועוד. החברה הייתה בין הראשונות לבנות במתחם ח-300 בחולון, הייתה מבין החלוצים בהקמת שכונה בכפר גנים ג בפ"ת ובנתה במהלך השנים שכונות מגורים - בניינים וצמודי קרקע ברחבי הארץ

פרויקטים נוכחיים:

רמת גן:

  • רחוב הרב חבה אליהו, רמת גן - פרויקט תמ"א 2/38 ,בניין עם 48 יח"ד.
  • רחוב האגדה וההלכה רמת גן - פרויקט תמ"א 2/38 ,בניין עם 50 יח"ד.
  • Via4 - תמ"א 2/38 ברחוב דבורה הנביאה, בניין עם 21 יח"ד.
  • רחוב קריניצי רמת גן - פרויקט פינוי-בינוי, שני בניינים עם כ-142 יח"ד.
  • הפודים, רמת גן - פרויקט תמ"א 2/38 ,בניין עם 41 יח"ד.

בת ים:

  • רחוב כצנלסון - פרויקט פינוי - בינוי, 5 מגדלים בני 27 קומות, 470 יח"ד.
  • רחוב רהב, בת ים - פרויקט תמ"א 2/38 ,בניין בן 10 קומות עם 72 יח"ד.

רעננה:

  • Green Ever רעננה – 99 יח"ד, שבעה בניינים בשכונת נווה זמר - יזמות פרטית.

נס ציונה:

  • רחוב ירושלים, נס ציונה - פרויקט פינוי-בינוי, עם כ-260 יח"ד.

גבעתיים:

  • רחוב ויצמן פינת רמב"ם, גבעתיים - הפקדת תב"ע, כ-82 יח"ד.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980