יהב ושות', חברת עורכי-דין

משרד עורכי הדין יהב ושות' מאמינים בהתחדשות עירונית. מקצועיות, שקיפות ואיזון בין כול הגורמים שמביאים להצלחה ומובילות בתחום

עו"ד דינה יהב

שותפה מייסדת

עו"ד ארנון יהב

שותף בכיר

עו"ד עינת שקד

שותפה מנהלת

משרד עורכי הדין יהב ושות' מאמינים בהתחדשות עירונית. מקצועיות, שקיפות ואיזון בין כול הגורמים שמביאים להצלחה ומובילות בתחום

ייצוג דיירים

פרוייקטי תמ"א 38 50-60

מתחמי פינוי בינוי 9

סה"כ דירות 1400-1500

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 1-5

מתחמי פינוי בינוי 7

סה"כ דירות 800-900

בשלב
מתקדם

ייצוג יזמים

פרוייקטי תמ"א 38 5-10

מתחמי פינוי בינוי 1

סה"כ דירות 600-700

בשלב
מוקדם

פרוייקטי תמ"א 38 1-5

סה"כ דירות 45-50

בשלב
מתקדם

מתחמי פינוי בינוי 1

סה"כ דירות 100-150

מאוכלס

מלאו פרטים והמשרד יחזור אליכםאו חייגו -

036137730

גם בשנה החולפת נוספו למשרד עורכי הדין יהב ושות' עשרות פרויקטים נוספים בקשת רחבה של תחומים, תמ"א 1/38 ,תמ"א 2/38 ופרויקטים של פינוי-בינוי בהם מאות ואלפי יחידות דיור. יהב ושות' פועלת בתחום הנדל"ן כבר יותר מ-40 שנה. מייסדת החברה, עו"ד ונוטריון דינה יהב, רשמה על שמה תקדימים משפטיים בתחום, אותם מלמדים היום באוניברסיטאות, כחלק מההכשרה בנושא. המשרד היה מחלוציו המשפטיים של תחום פינוי-בינוי, ובין היתר ייצג דיירים בפרויקט השני בארץ, פרויקט "אמרלד" בששת הימים בכפר סבא, שהסתיים בהצלחה ודייריו שגרירים לחשיבות התחום. המשרד ייצג עד כה וממשיך לייצג כ-4000 בעלי דירות בכל הארץ. סוד ההצלחה שלו טמון באקטיביזם, וחשיבה אסטרטגית, שקיפות ותיאום עם הגורמים, וקידום ואיזון של האינטרסים של כל הצדדים. המשרד אכלס פרויקטים בהצלחה רבה, בהם זכו הדיירים לשנות ולהשביח את נכסיהם והתהליך כולו מאחוריהם.

מקצועיות הצוות ומומחיות מגוונת

צוות המשרד מטפל בפרויקטים מגוונים בנושא התחדשות עירונית –פינוי-בינוי ותמ"א 38 על סוגיה. למשרד איזון מיטבי בין משפחתיות לעוצמה, הצוות מורכב מעורכי דין מנוסים, בעלי ידע, מיומנות ויכולת שמבוססים על פרקטיקה ועבודת שטח אינטנסיבית. נציגי המשרד היוו חלק פעיל בדיונים בכנסת בוועדת הרפורמות מטעם לשכת עורכי הדין ולשכת המסחר כראייה למעמד החברה כמובילה בתחום. לצורך התמודדות עם אתגרים וסוגיות משפטיות, הצוות מקפיד להתעדכן, להבחין בשינויים בזמן אמת, לאתר דרכים מקוריות להתמודדות ולהתעקש על פתרון – גם אם נדמה כי הוא בלתי אפשרי.

מאמינים בהתחדשות עירונית

המשרד מאמין בהתחדשות עירונית, כמתווה לפתרון בעיות בשוק המקרקעין. כביטוי לכך, המשרד חבר בלשכת המסחר בחטיבת תמ"א 38 וההתחדשות העירונית ומשתתף בפורום הקניין של לשכת עורכי הדין. צוות המשרד מעורה היטב בכל ההתפתחויות מלווה הליכים ותיקוני חקיקה בעיריות, ועדות ורשויות המס והמדינה.

יחס אישי

המשרד המשפחתי דוגל ביחס אישי בכל תיק; מתחילת הדרך, מתוך מחויבות עמוקה ללקוחותיו ומעניק ליווי באישי, ממוקד ופרטני. צוות המשרד שם דגש מיוחד לפעילות אקטיבית כעורכי דין, מתן מידע ושקיפות וזאת כדי להגן על הלקוחות מפני הסכנות, הטעויות וחלילה ההטעיות העלולות לקרות במשך התהליך. החברה מייצגת בעלי דירות כתפיסה ותרבות עסקית, שלא רק דרך הנציגות ובהיכרות אישית עם כל משפחה, בהיקף עבודה והשקעה חריג בנוף והאמור נובע מאמונה בסיסית כי אמון הוא נרכש ולא מולד.

פרויקט דגל

  • מתחם דפנה בתל אביב – קיים 400 יח"ד, בעתיד 1434. תב"ע בתוקף והוגשה בקשה להיתר. אחד ממתחמי פינוי בינוי המהותיים והיוקרתיים במרכז ת"א, בין רחוב ארלוזורוב דרך נמיר ושדרות שאול המלך.
  • רמת אליהו ראשון לציון – קיים 228 .תב"ע בתוקף והוגשה בקשה להיתר. לאור העובדה כי קיים חוסר כדאיות כלכלית במתחם החליטה המדינה ליזום פרויקט תקדימי במהלכו הדיירים יועברו בפרויקט "בינוי-פינוי" לקרקע משלימה בשכונה חדשה.
  • הרצליה בר-כוכבא - קיים 124 עתידי כ-400 .תב"ע בתוקף והוגשה בקשה להיתר. תכנית גדולה של שכונה שלמה עם פיתוח תשתיות שונות, לרבות כיכר עירונית, מרכז מסחרי, נתיבי תחבורה, אופניים וכן פתרונות ירוקים סביבתיים.

מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980