אשדר חברה לבנייה בע"מ

למעלה מ-40 שנות פעילות בתחום הנדל"ן, הפכו את אשדר חברה לבנייה בע"מ מקבוצת אשטרום לאחת החברות היזמיות המובילות בישראל בתחום המגורים, עם היקף נכסים שעמד נכון ליוני 2018 על כ-3.2 מיליארד שקל והון עצמי של כ-615 מיליון שקל.

ארנון פרידמן

מנכ"ל

הושע (שוקה) כסלו

סמנכ"ל פרויקטים מיוחדים

תמר הרציג פלד

סמנכ"ל פיתוח עסקי

למעלה מ-40 שנות פעילות בתחום הנדל"ן, הפכו את אשדר חברה לבנייה בע"מ מקבוצת אשטרום לאחת החברות היזמיות המובילות בישראל בתחום המגורים, עם היקף נכסים שעמד נכון ליוני 2018 על כ-3.2 מיליארד שקל והון עצמי של כ-615 מיליון שקל.

פעילות ארצית

סה״כ דירות
לפני ביצוע

923

מתחמים בשלבים
מתקדמים

8

סה״כ דירות
אחרי ביצוע

2828

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדםאו חייגו -

036374208

אשדר חברה לבנייה בע"מ מקבוצת אשטרום, המנוהלת על ידי ארנון פרידמן, עוסקת בייזום, פיתוח ושיווק של פרויקטים למגורים איכותיים ברחבי הארץ. אשדר מוכרת מאות דירות בשנה ובאמתחתה אלפי יחידות דיור בשלבי תכנון שונים. נכון להיום החברה מעורבת בייזום, תכנון והקמת פרויקטים למגורים בהיקף של מעל ל 10,000 יחידות דיור. החברה בשליטה מלאה של קבוצת אשטרום, הנסחרת בבורסה בתל אביב, ומשום שאגרות חוב שהנפיקה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, החברה הינה חברה מדווחת.

הבנת הצרכים ודגש על שביעות הרצון של הלקוחות

יתרונה הגדול של החברה, זה שהפך אותה למובילה ובולטת בשוק, הוא הבנת צרכי לקוחותיה ושימת דגש על שביעות רצון הלקוחות לכל אורך תהליך התכנון, המכירה והבנייה ועד מסירת הדירות והבדק לאחר מכן. יתרון שני ומהותי נוגע לערך החדשנות אותה הציבה החברה כמסד לפעילותה לאורך השנים. כך, באשדר נמצאים תמיד עם יד על הדופק וחשים את ענף הנדל"ן על הטרנדים המתחלפים שבו ורמות הביקוש המשתנות. לא ייפלא אפוא שדווקא אשדר הוותיקה והמבוגרת יחסית, הייתה בין הראשונות שזיהו את תחום ההתחדשות העירונית, הן פינוי בינוי והן במסגרת תמ"א/38 ,כתחום העתידי בעולם הנדל"ן בישראל, על רקע צמצום עתודות הקרקע במרכז הארץ. ואכן, ב-15 השנים האחרונות יוזמת החברה פרויקטים של התחדשות עירונית וצברה ניסיון לא יסולא בפז בתחום המורכב, הן משפטית, הן תכנונית והן ברמת הפרט. אשדר מקדמת פרוייקטי פינוי בינוי רבים והינה מהחלוצות בארץ באישור תכניות במסגרת המסלול היזמי. אשדר היא בין החברות המעטות בארץ כיום שאכלסו בניינים בפרויקט פינוי בינוי רחב ידיים לרבות שלב הגשת ואישור תכנית המתאר החדשה בוועדה המקומית ובוועדה המחוזית, הסדרת הליווי הבנקאי המורכב, פינוי בעלי דירות, בניית הפרויקט והחזרת בעלי הדירות לביתם החדש. כך לדוגמא, פרויקט מונוסון בעיר יהוד-מונוסון - במתחם זה היו 200 דירות ישנות, אשר מתוכן נהרסו עד כה 144 דירות. תכנית הפרויקט כוללת את בנייתם של 10 מגדלי מגורים בני 620 דירות חדשות, מתוכם 5 מגדלים כבר נבנו ואוכלסו, ושלושה מגדלים נוספים נמצאים בביצוע. "אשדר מתמחה בהתקשרות עם בעלי זכויות במתחמים גדולים, שבהם נדרשת תכנית חדשה לשינוי הבינוי", אומרת תמר הרציג פלד, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה, "ייזום פרויקטים להתחדשות עירונית הוא מהמורכבים בתחום הבנייה למגורים. בפרויקטים אלה נדרשים פתרונות לתכנון בצפיפות מגורים גבוהה מהמקובל, ולכן נדרשת התייחסות מתאימה לבינוי, לתנועה ולחנייה, למיקום שטחי ציבור ומבני ציבור, לסוגיות של איחוד וחלוקת מגרשי הבנייה, להקצאת זכויות הבנייה, לליווי הפיננסי, והכול ברמה מקצועית גבוהה, החל מהיום הראשון של קידום התכנון. מלבד המורכבות התכנונית, פרוייקטי פינוי בינוי מורכבים בכל הנוגע לגיוס בעלי הדירות לפרויקט, רתימתם למהלך ושיתוף הפעולה הפורה עימם לאורך כל התהליך, תוך הקשבה לצרכי בעלי הדירות ומציאת פתרונות יצירתיים וסיוע מרבי".

מוניטין מוכח ואיתנות פיננסית לצד ליווי צמוד ויחס אישי לאורך כל הדרך

השילוב בין חברה ותיקה בעלת ניסיון של מעל 40 שנה, בעלת מוניטין מוכח בהתמחות בתחום המגורים ובעלת איתנות פיננסית מחד, יחד עם הקפדה ודגש על ליווי צמוד של בעלי הדירות עם יחס אישי והבנת צרכיהם - מספקת לבעלי הדירות מעטפת שלמה המאפשרת להם להרגיש בטוחים ולדעת שיש להם על מי לסמוך.

החזון - להמשיך להוביל ולספק שירות ברמה גבוהה

אשדר שואפת להמשיך ולהוביל בתחום היזמות למגורים בארץ בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט ולספק שירות ברמה גבוהה ואיכותית לבעלי דירות ולרוכשים לקראת מעברם לסביבת מגורים חדשה ואיכותית. האסטרטגיה העסקית של החברה היא הגדלת היקפי הפעילות, תוך התמקדות בהקמת פרויקטים למגורים באזורי ביקוש ברחבי הארץ. לאשדר יש כיום התקשרות עם בעלי דירות, במסגרת פינוי בינוי, בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ בשלבים שונים. פרוייקטים אלו כוללים מעל 2,000 דירות המיועדות להריסה, אשר במקומן ייבנו מעל 7,000 דירות חדשות בסטנדרט הבנייה האיכותי המאפיין את החברה, כמו גם תכנון שטחים פתוחים ושטחים אחרים לצרכי ציבור בשכונות אלו.

פרויקטים נבחרים:

  • רקאנטי, רמת אביב ג': מתחם הכולל 96 דירות המיועדות להריסהאשר במקומן ייבנו 198 דירות חדשות בשלושה בניינים בני 17 קומות. היתר הבנייה התקבל ונשלחה הודעת פינוי לדיירים.
  • טאגור, רמת אביב: מתחם הכולל 60 דירות המיועדות להריסה אשר במקומן ייבנו 144 דירות חדשות בבניינים בני 9 עד 18 קומות. הבקשות להיתרי בנייה אושרו ע"י הוועדה המקומית בתנאים.
  • המבדיל, רמת גן: במתחם זה קיימות 55 דירות וחנויות המיועדות לפינוי ולהריסה אשר במקומן ייבנו 180 דירות חדשות במגדל מגורים בן 32 קומות. התוכנית החדשה קיבלה תוקף וחברת הפרויקט, שבשליטת אשדר, הגישה תכנית לאיחוד ולחלוקה, ומקדמת תכנון מפורט להיתר בנייה.
  • מתחם ביל"ו, הרצליה: מתחם פינוי בינוי הכולל כ-150 דירות המיועדות להריסה אשר במקומן ייבנו כ-475 דירות חדשות. החברה השיגה את אישורם של כ-%90 מבעלי הזכויות והתוכנית אושרה להפקדה בתנאים על ידי הוועדה המקומית ולקראת הפקדה לדיון בהתנגדויות.  
מעוניין שהחברות המובילות ישדרגו את הבניין שלך?
השאר פרטים עכשיו!


*בתנאי שהבניין נבנה לפני 1980